Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Львів`янин розбив голову, катаючись на електросамокаті: його врятували поліцейські та перехожі

Львівські патрульні близько 18 години проїжджали вулицею Володимира Великого, коли побачили натовп людей навколо лежачого чоловіка. 

Як повідомляють у патрульнй поліції Львівської області, інспектори Роман Страмик та Юрій Цебенко вирішили перевірити, що сталось, 

Як з‘ясувалося, львів‘янин їхав на електросамокаті, не впорався з керуванням, внаслідок чого впав та розбив голову. 

Патрульні негайно підбігли до чоловіка, щоб надати домедичну допомогу. До їх приїзду перехожа встигла одразу затиснути рану, з якої струменіла кров. Поліцейські заспокоїли чоловіка та наклали тиснучу пов‘язку.

На місце події прибула карета швидкої медичної допомоги, поліцейські передали хлопця лікарям та повідомили матері потерпілого, куди його шпиталізували.

Читати також

25.06.2022 Блокада Калінінграда: Лукашенко каже, що Литва оголосила війну Росії

"Нас дуже напружує та ситуація і та політика, яку проводять наші сусіди. Ви в загальних рисах знаєте: це керівництво Польщі й керівництво Литви. Політика на конфронтацію.. І вам їх вистачає, особливо в Україні. Останнім часом найманців найбільше з Польщі. Я не розумію, навіщо їм потрібна ця конфронтація. Але ясно, що за спиною стоять і підштовхують тощо. Але політика огидна, поведінка – агресивна. Те саме з Литвою. Наростає потік інформації про їхні замисли призупинити транзит із Росії через Білорусь до Калінінґрада, ізолювати Калінінґрад. Ну слухайте, це суголосно з оголошенням війни! Це ж неприпустимо подібні речі в сучасних умовах", - каже очільник Білорусі.