Рівне Медіа

Мадона, Юдонг і не тільки: якими іменами називають діток у Рівному й області?

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

За інформацією відділу державної реєстрації актів цивільного стану  у Рівненській області найпопулярнішими іменами, якими називали своїх новонароджених дітей мешканці нашого регіону у 2020 році, стали Артем та Анна. Проте, є батьки, які до вибору імен своїм малюкам підійшли з особливим креативом. Так, на Рівненщині з’явилися нові жителі - Юдонг та Айсель.  

У рейтингу найпоширеніших чоловічих імен, що присвоювалися хлопчикам у першому півріччі 2020 року при державній реєстрації народження: Артем, Владислав, Дмитро, Максим, Матвій, Тимофій, Олександр.

Серед найуживаніших жіночих імен: Анна, Ангеліна, Емілія, Мілана, Софія, Єва.

Не обійшлося й без екзотики. До прикладу, хлопчиків називали: Асатур, Арістарх, Вісал, Дамир-Хасан, Іван-Даміан, Любим, Матео, Олесь, Юдонг, а дівчаток: Ангеліна Лейла, Айсель, Анетті, Арміна, Далія, Жасмін-Маріам, Кирієна, Мадона, Мікелла, Мія-Соломія, Ніно, Самара.

Зазначимо, що з початку 2020 року працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану Рівненської області видали більше 5000 свідоцтв про народження дитини. Новоспечені батьки продовжують користуватися інноваційним сервісом єМалятко. З моменту запровадження проєкту у Рівненській області послугою скористалися 270 батьків.

Читати також