Рівне Медіа

Магнітні бурі у червні: відомі дати

фото - ілюстративне/відкриті джерела

Проблема, яка найчастіше спіткає людей під час магнітних бур — головний біль. Щоб вберегтися від нього, у періоди сонячної активності не завадить виділити час для легкої фізичної активності. Ранкова пробіжка, йога, гімнастика, зрештою, навіть активна прогулянка парком покращить циркуляцію крові та лімфи в організмі і вбереже від поганого самопочуття.

Магнітні бурі часто спричиняють підвищену емоційність. Щоб уникнути неприємностей, напередодні та під час геомагнітної активності, старайтеся тримати під особливим контролем свої емоції, абстрагуватися від негативних ситуацій і токсичних людей.

Розклад магнітних бур на червень 2021: коли, якого числа магнітні удари 2021

Перша слабка магнітна буря 2 і 3 червня торкнеться людей із захворюваннями серцево-судинної системи, літніх і метеочутливих осіб.

Магнітна буря 8 червня теж буде слабкою. Поболить голова і побешкетує тиск в основному у метеочутливих людей.

Магнітна буря 9 червня буде сильнішою, ніж у попередній день, але теж досить слабкою. В основному ймовірні проблеми зі сном і загальна слабкість.

Магнітна буря 16 і 17 червня буде вже серйозною атакою на судини. Її вплив почне відчуватися ще напередодні, 15 червня, а остаточно зійде нанівець 18 червня. Може крутитися голова, нудити і кидати в піт. Крім проблем із головою і вестибулярним апаратом можливі загострення хронічних захворювань.

Останнім потужним ударом місяця має стати сильна магнітна буря 28 червня. Точніше про силу її удару і тривалість можна буде судити в середині червня.

Джерело: Главред

Читати також