Рівне Медіа

Маленька Віталіна з багатодітної родини на Рівненщині потребує допомоги

Майже 19 тисяч гривень кожні три тижні протягом року – така ціна повернення до повноцінного життя двохрічної дівчинки Віталіни! Віталінка – п’ята дитина в багатодітній родині Василевичів з села Дроздинь, що на Рокитнівщині. Про це повідомляється на сайті БФ "Скарбниця Надії".

Дівчинка зростала веселою та життєрадісною дитиною, майже не хворіла. Та у в вересні 2018 року Віталіна потрапила в Рівненську обласну дитячу лікарню. Після ГРВІ з високою температурою в дівчинки почались важкі судоми. Дитині встановили діагноз “енцефаліт”. Кілька тижнів Віталіна знаходилась у важкому стані не могла ходити та розмовляти, дитина навіть не контролювала слюновиділення. Після кількох дорговартісних обстежень дівчинці призначили препарат Біовен-Моно. З початком лікування Біовеном стан дитини значно покращився, зараз Віталінка ходить, розмовляє, відповідає на запитання лікаря. Дівчинці потрібно продовжувати лікування препаратом Біовен-моно 5% 50 мл, кожні три тижні їй потрібно капати 10 флаконів ліків. 

"Віталінка проходить річний курс лікування препаратом Біовен. ЦЕ дуже дорого - 20 тисяч гривень щомісяця. Головне, що ліки допомагають. З дівчинки-рослинки, яка внаслідок енцефаліту кілька місяців тому не розмовляла, не ходила, не контролювала слюновиділення наша Віталінка перетворилась на майже здорову дитинку. Зараз лише спеціаліст скаже, що дівчинка має мінімільні відхилення від вікової норми. Віталінка завдяки багатьом добрим людям зараз весела і гарна дівчинка. На жаль, збирати кошти для Віталінки дуже важко. Ми знову просимо про допомогу. Зараз маємо чергову неоплачену накладну на 21 тисячу гривень за біовен. 3500 гривень сьогодні нам передав наш благодійник В`ячеслав. Інші кошти треба зібрати. ", - пише голова БФ "Скарбниця надії" Мар'яна Рева. 

Допомогти Віталінці ви можете також, взявши участь в забігу у вишиванках до Дня Незалежності, який організовує Rivne Running Club. Реєстрація на забіг тут.

Координатор Мар`яна Рева (098) 45 25 916

Реквізити для надання допомоги:
КАРТА ПРИВАТБАНК
№ 5169 3305 1506 8762
(корпоративна карта БФ “Скарбниця Надії”, але за банківськими правилами вона повинна бути емітована на фіз. особу – голову правління фонду, Реву Мар’яну Володимирівну)
Призначення платежу – Добровільна пожертва для Василевич Віталіни

ПРИВАТБАНК
БФ «Скарбниця Надії»
ЄДРПОУ 37685693
р / р 26007054713460
КБ «ПриватБанк»
МФО 333391
Призначення платежу – добровільна пожертва для Василевич Віталіни

Читати також