Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Мама олімпійського призера просила рівненських депутатів виділити гроші на басейн

Мама рівненського олімпійського призера Михайла Романчука виступила на сесїі Рівнеради та просила виділити кошти на будівництво олімпійського басейну біля другої спортшколи. 

Басейн може увійти до президентської програми. Але на це потрібно було виділити понад 5 мільйонів гривень на проектно-кошторисну документацію. 

Олена Романчук зазначила, що дітям, які їздять на збори до інших міст, страждають у моральному плані, часті переїзди у інші міста впливають на їхнє навчання та соціалізацію. 

- Через два-чотири роки ми матимемо недоспортсменів. Тому що діти, які виїжджають на збори, довго не витримують, по-друге, ми отримуємо знереалізованих дітей. Багато з них закінчують дуже погано, - сказала Олена Романчук. 

Депутати таки підтримали зміни до бюджету щодо виділення коштів на проектно-кошторисну документацію. 

 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.