Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мама олімпійського призера просила рівненських депутатів виділити гроші на басейн

Мама рівненського олімпійського призера Михайла Романчука виступила на сесїі Рівнеради та просила виділити кошти на будівництво олімпійського басейну біля другої спортшколи. 

Басейн може увійти до президентської програми. Але на це потрібно було виділити понад 5 мільйонів гривень на проектно-кошторисну документацію. 

Олена Романчук зазначила, що дітям, які їздять на збори до інших міст, страждають у моральному плані, часті переїзди у інші міста впливають на їхнє навчання та соціалізацію. 

- Через два-чотири роки ми матимемо недоспортсменів. Тому що діти, які виїжджають на збори, довго не витримують, по-друге, ми отримуємо знереалізованих дітей. Багато з них закінчують дуже погано, - сказала Олена Романчук. 

Депутати таки підтримали зміни до бюджету щодо виділення коштів на проектно-кошторисну документацію. 

 

Читати також

24.09.2023 У Костополі на знак пам`яті про загиблого воїна облаштували спортивний майданчик

Відтепер діти зможуть грати у баскетбол, футбол та інші ігри на оновленому покритті.. Спорудили його на вулиці Хмизопільській. Майданчик побудував Благодійний Фонд, а зробили на знак пам'яті про загиблого Героя Андрія Корнійчука. У лютому 2023 року військовий загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині. Майданчик буде перебувати на балансі Костопільської міської ради.

24.09.2023 У Здолбунові мешканців багатоповерхівки закликали не викидати відходи у каналізацію

Одним із яскравих прикладів господарського недбальства споживачів та тим самим нанесення шкоди самим собі, є постійне і систематичне засмічення системи централізованого водовідведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Шкільна, 31. Протягом минулого тижня зафіксовано три виклики бригади підприємства для прочищення дворової мережі каналізації за вказаною адресою.  Працівниками  виконано  прочищення оглядових колодязів від  землі та залишків будівельного сміття.  Механічним способом прочищено мережу від піску, осаду, вилучено з неї ганчірки великого розміру та інше побутове сміття, відрегульовано роботу системи централізованого водовідведення вцілому.  За виконані роботи ОСББ виставлено рахунок, згідно калькуляцій. Наступного дня мережу знову було засмічено.  Здійснено виїзд бригади підприємства; Мережу прочищено вже з допомогою каналопромивочного апапату високого тиску; Знову виставлено рахунок ОСББ. Учора, 22 вересня, мережу знову засмічено. Бригада вкотре виїхала і виконала свою роботу, знову підприємством буде виставлено рахунок за надані послуги, рахунок який зрештою буде оплачено з коштів мешканців житлового будинку по вул.Шкільна, 31 "Закликаємо наших абонентів до здорового глузду. Не викидайте в санітарні прилади сміття, яке не підлягає змиванню! Не створюйте несприятливих умов для якісних і безперебійних послуг з водовідведення!Пам'ятайте, що за умови експлуатації каналізації за призначенням, можна уникнути  оплати численних рахунків"