Третій у цьому році день відкритих дверей відбудеться у Рівненському обласному перинатальному центрі.
Про це повідомив голова облради Андрій Карауш.
Як зазначається, день відкритих дверей відбудеться у суботу, 16 травня.
Команда закладу поспілкується із майбутніми матусями й татусями, відповість на усі питання та покаже умови, в яких народжуються дітки. Пояснять, як дбають про безпеку, зважаючи на реалії. Це можливість поспілкуватися з лікарями акушер-гінекологами, неонатологами, анестезіологом, психологом, репродуктологами і задати всі запитання, що хвилюють перед пологами.
Захід розпочнеться об 11:00 у актовій залі. Вхід вільний, ніякої реєстрації не потрібно.