Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Майже 600 замість 220 дітей вміщає школа в поліському селі на Рівненщині

У селі Вири, що на Сарненщині, довгий час діти місцевої школи навчаються у дві зміни. Усе через велику кількість учнів, які нині відвідують навчальний заклад. 

Днями заклад оглянула заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська та зустрілась із батьками школярів, повідомили в ОДА.

«Сьогодні ми зустрілись з батьками школярів та обговорили найважливіше питання, яке вже багато років турбує громаду. Це будівництво нової школи у селі Вири. Будемо докладати максимум зусиль, аби цей об’єкт включили у президентську програму на 2022 рік на умовах співфінансування з місцевого бюджету», - зазначила Людмила Шатковська.

Так, нині заклад вкрай переповнений. Там навчається майже 600 учнів, а приміщення розраховане на 220.  

Читати також

06.06.2023 На Поліссі провели в останню дорогу молодшого сержанта, який загинув на Луганщині

Як зазначається, люди по всіх селах зустрічали військового живим коридором, стоячи навколішки. У рідному селі, Боровому, зібрався весь люд, щоб гідно провести свого земляка до місця останнього спочинку. Загинув молодший сержант 30 травня на Луганщині. Поховали захисника на місцевому кладовищі. З початку повномасштабного вторгнення Герой отримав чотири відзнаки: «За військову службу Україні», «За мужність ІІІ ступеня» та «За оборону України» та «Захиснику Вітчизни». Останню нагороду воїн отримав особисто від Президента України Володимира Зеленського за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.