Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Майже 800 жителів Рівненщини записались до лав "Гвардії наступу"

Майже 800 жителів Рівненщини виявили бажання потрапити до лав штурмових бригад.

Про це повідомляють у Рівненській обласній держаадміністрації. 

У Рівненській області 793 добровольці заповнили анкети в «Гвардію наступу». З них 165 вже пройшли військово-лікарську комісію. Таким чином, продовжується набір до восьми штурмових бригад Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби. Бажаючі приєднатися отримували консультації у ЦНАПах та за телефоном «гарячої лінії».

«Вступ до «Гвардії наступу» - це жодним чином не мобілізація, а суто добровільний набір. В бригади набираємо добровольців, мотивованих людей, які братимуть участь у звільненні Луганська, Донецька і Криму», - наголосив Віталій Коваль.

Під час наради у першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна разом із представниками Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби обговорили етапи долучення кандидатів до штурмових бригад.

Так, передусім – заповнення анкети, далі подача документів у підрозділи, потім – військово-лікарські обстеження. Так, наразі 165 осіб вже пройшли ВЛК. Подальші етапи – це тестування на знання законодавства, на логічне мислення, психологічне тестування. Обов’язковим далі є відповідний рівень фізичної підготовки.

Нагадаємо, на Рівненщині подати заявку можна через 5 ЦНАПів у Рівному, Вараші, Дубно та Сарнах.

Читати також

25.03.2023 В‘язень колонії на Рівненщині отримав додатковий строк за відмову мити підлогу

Характеризують його, як особу, відносно якої неодноразово застосовувались заходи дисциплінарного характеру, в тому числі у виді поміщення до дисциплінарного ізолятору. Однак, як зазначають на шлях виправлення не став, продовжив допускати порушення правил та умов відбування покарання та здійснив злісну непокору законним вимогам адміністрації державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)». Зокрема, 27 січня 2023 року, де згідно з затвердженим графіком чергувань засуджених, відповідно до вимог ч.5 ст.118 Кримінально- виконавчого кодексу, він був черговим по прибиранню житлових та підсобних приміщень відділення, прилеглої території локальної дільниці на січень місяць 2023 року засуджений мав зробити вологе прибирання кімнати виховної роботи відділення СПС №3 від виконання якої засуджений категорично відмовився. Своїми діями він вчинив злісну непокору законним вимогам адміністрації установи виконання покарань. Пояснювати причину небажання прибирати відмовився. Відтак, Сарненський районний суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.391 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на один рік.