Рівне Медіа

Майже сотню людей зможе розмістити новий притулок для бездомних у Рівному (ФОТО)

http://www.rv.gov.ua

Вже скоро у Рівному запрацює оновлений притулок для безхатченків.

Це буде один з кращих Центрів для бездомних в Україні, де їх обліковуватимуть, харчуватимуть та влаштовуватимуть на ночівлю.

Загалом притулок зможе розмістити 90 людей. Тут передбачено 50 ліжок, а в зимовий період працюватиме кімната обігріву на 40 чоловік.

«Раніше відділення для бездомних розміщувалось у будівлі по вулиці Дубенській 71а, яку колись звели під дитячий садок. Там тіснилося декілька організацій соціального спрямування - обласний Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, Центр соціальної психологічної допомоги, відділення для бездомних, а також пенітенціарна служба. Ми прийняли рішення розселити ці структурні підрозділи та відновити дитсадок», - прокоментував голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Повноцінний притулок для бездомних тепер буде функціонувати на вулиці Жюліо Кюрі, 21. Приміщення реконструювали, а нині облаштовують меблями. Це чи не єдиний в Україні центр, де безхатченки будуть самі себе обслуговувати, готуватимуть їжу та прибиратимуть. Це, в свою чергу, сприятиме їх соціалізації.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також