Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Майже три десятки українців евакуювали на лікування у Німеччину і Бельгію

27 українців вчора вдалось евакуювати на лікування за кордон. Про це повідомили в МОЗі. Зазначається, що людей відправляють майже щодня. 

Евакуювали ще 22 особи до Німеччини та 5 онкохворих громадян України до клінік Бельгії.

Це українці зі складними мінно-вибуховими пораненнями, онкохворі пацієнти та пацієнти із захворюваннями, які потребують спеціалізованого лікування, або лікування від яких за поточних обставин в Україні неможливо.


Спочатку хворих та поранених транспортують до Львова для стабілізації їхнього стану. Потім наземним транспортом їх везуть до Польщі, звідки із залученням спеціальних повітряних госпіталів доставляють в інші країни ЄС.

Читати також

25.06.2022 Блокада Калінінграда: Лукашенко каже, що Литва оголосила війну Росії

"Нас дуже напружує та ситуація і та політика, яку проводять наші сусіди. Ви в загальних рисах знаєте: це керівництво Польщі й керівництво Литви. Політика на конфронтацію.. І вам їх вистачає, особливо в Україні. Останнім часом найманців найбільше з Польщі. Я не розумію, навіщо їм потрібна ця конфронтація. Але ясно, що за спиною стоять і підштовхують тощо. Але політика огидна, поведінка – агресивна. Те саме з Литвою. Наростає потік інформації про їхні замисли призупинити транзит із Росії через Білорусь до Калінінґрада, ізолювати Калінінґрад. Ну слухайте, це суголосно з оголошенням війни! Це ж неприпустимо подібні речі в сучасних умовах", - каже очільник Білорусі.