Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Медсестрі з Рівненщини вручили орден Богдана Хмельницького

У зоні ООС Президень вручив медсестрі з Рівненщини орден Богдана Хмельницького.

Про це повідомляє Суспільне.

Військова медсестра Світлана Земліна, яка родом з колишнього Острозького району, отримала Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеню. Нагороду під час поїздки в зону ООС вручив президент Володимир Зеленський. Відзнаки отримали й інші військові, які проявили мужність і в обороні рубежів, і під час евакуації поранених. Про це повідомила пресслужба 10-ї гірсько-штурмової бригади.

Нагадаємо, Світлана Земліна 26 березня рятувала поранених бійців під час обстрілу біля селища Шуми. Тоді четверо наших захисників, в тому числі й один із Рівненщини, загинули. Живих медсестра кинулась рятувати, попри те, що обстріл ворог не припиняв.

Читати також

29.03.2023 Громада на Рівненщині отримала мільйон гривень за продаж вилученого посіву кукурудзи

Завдяки злагоджений співпраці Дубенської окружної прокуратури та Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), Козинська сільська рада Дубенського району отримала додаткові надходження до бюджету. Так, у листопаді 2021 року, під час досудового розслідування кримінального провадження судом задоволено клопотання прокурора та передано в управління АРМА посів кукурудзи на самовільно зайнятих земельних ділянках комунальної власності. Майже 840 тис. грн, одержаних від продажу вказаного посіву, АРМА розмістило на депозитному рахунку, а у вересні 2022 року вироком суду їх стягнуто на користь Козинської сільської ради. Разом з тим, Дубенською окружною прокуратурою встановлено, що за період розміщення цих коштів на депозитному рахунку банком нараховано відсотки, доля яких залишилась невирішеною. У лютому 2023 року суд погодився з доводами прокурора, вказавши, що понад 76 тис. грн процентів, нарахованих на кошти від продажу майна, теж належать  сільській раді. У березні 2023 року на виконання зазначених судових рішень АРМА перераховано до бюджету Козинської територіальної громади 912 094 грн.