Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Медустанові з Рівненщини понад 130 тис грн поверне газопостачальна компанія

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

Газопостачальна компанія сплатить одному з медичних закладів Рівненщини понад 130 тисяч гривень. Таке рішення прийняв Господарський суд Рівненської області за позовною заявою прокуратури.

Так, було встановлено, що у 2018 році між державним медзакладом та приватною компанією укладено договір постачання природного газу. Втім, пізніше, сторони за місяць уклали цілий ряд додаткових угод, що призвело до здорожчання блакитного палива для державного підприємства майже вдвічі – з 7900 до майже 15 000 грн за куб.м.

Водночас, Закон України «Про публічні закупівлі» забороняє збільшення ціни більш, як на 10% за одиницю товару без належного обґрунтування коливання ціни на ринку у відповідний період. Відтак медичний заклад безпідставно переплатив газопостачальній компанії понад 130 тис грн.

«Прокуратура звернулась до суду, аби усунути ці порушення, визнати договір нікчемним і повернути бюджетні кошти. Після набрання рішенням законної сили прокурори будуть контролювати хід його виконання», - йдеться у повідомленні пресслужби обласної прокуратури.

Читати також