Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мексиканська родина повернулась з Польщі та тепер житиме на Рівненщині

Іван та Моніка Гільберто переїхали з Мексики до України ще у 2018 році. 

На той час у родини було четверо малолітніх діток. 

Про це повідомляють у Міграційній службі у Рівненській області. 

Вже в Україні у подружжжя народились ще син та донечка. Чоловік і жінка займаються доброчинністю та соціальним служінням Римо-Католицькій церкві.

З початком повномасштабної війни в Україні Іван та Моніка разом зі своїми дітьми виїхали до Польщі, де сподівалися знайти притулок та безпеку. Через рік сім’я все ж вирішила повернутися, зрозумівши, що їх дім в Україні і попри складну безпекову ситуацію родина твердо вирішила жити і працювати тут.

Відразу по приїзді, подружжя звернулося до міграційників Рівненщини для оформлення посвідок на тимчасове проживання для своїх дітей.

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.