Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Менш ніж за півроку рівняни можуть отримати професію адміністратора

Кваліфікованих адміністраторів запрошують роботодавці

24 січня відбулася державна кваліфікаційна атестація (ДКА) у групі слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Адміністратор», на яку традиційно завітали роботодавці. Представники ГРК «Підкова» та ресторану «LeChalet» підбирали собі кваліфіковані кадри.

Безробітні за направленнями на навчання Гощанської, Здолбунівської, Рівненської районної філій Рівненського обласного центру зайнятості та Рівненського міського ЦЗ впродовж 5,4 місяця опановували мистецтво грамотного обслуговування гостей, оперативного розміщення учасників різноманітних заходів у готелях, прийому відвідувачів у ресторанах, володіння комп’ютером та надання інших послуг.

Атестація майбутніх представників індустрії гостинності традиційно проходить в атмосфері толерантності, чіткості, передбачливості та усмішок. Саме ці прості, але вкрай важливі комунікаційні якості допоможуть випускникам у майбутньому справити враження на роботодавців, а отже, здобути перспективу в роботі.

На ДКА слухачі презентували свої кваліфікаційні роботи – відеопрезентації, які оцінювали члени комісії та запрошені.Тамара Сажина, викладач, відзначила, що усі адміністратори гарно підготувалися, а хвилювання, що було на початку, успішно подолали. РівнянкаАліна Семенюкіз особливими емоціями розповіла про свою виробничу практику в ресторані «Меланж», відтак зарекомендувала себе як професійний, відданий справі менеджер. Вона сподобалася представникам готелю Підкова» і була запрошена на роботу.

Як коментує майстер виробничого навчання РЦПО ДСЗІнна Лугова, роботодавці цінять в слухачах РЦПТО високу самоорганізованість, діловитість, відповідальність і акуратність. Так, під час проходження виробничої практики у страховій компанії «АСК» чудово проявила себе слухачка Катерина Воробей, тому й отримала пропозицію роботи. Цінний досвід слухачі здобували також у закладах партнерів Центру – кафе «Чаплін» та «Блюз», готелі «Турист», стейк-хаузі «На мангалі» та  Мотель-паркінгу.

Отож, очевидно, що професія адміністратора дозволяє працевлаштуватися в закладах будь якої сфери діяльності. І керівники таких закладів переконаються: адміністратори із РЦПТО – це насамперед, надійні професійні менеджери.

Під час вручення свідоцтв державного зразка заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко привітала випускників із успішним завершенням навчання і зауважила, що сьогодні адміністратори затребувані у різноманітних галузях. Відгуки роботодавців свідчать, що навчальний заклад рухається у правильному напрямку, враховує тенденції ринку та готує конкурентоспроможні робітничі кадри.

На ДКА адміністраторів були також присутні слухачі РЦПТО ДСЗ – майбутні агенти з організації туризму. Такий формат комунікацій дозволяє переймати цінний досвід, самостійно оцінювати відповіді своїх колег, презентації, дослухатися до зауважень та побажань членів ДКК і роботодавців, а отже максимально використовувати все почуте та побачене у власному подальшому досвіді.

Довідково

Професія: Адміністратор.

Термін навчання: 5,4 місяця.

Місце навчання: навчальне відділення РЦПТО ДСЗ у м. Рівне, вул. І.Підкови,17а.

Контакти: 0362 68 37 95, 68 33 49.

E-mail: cpto@cpto.rv.ua

Офіційний сайт навчального закладу: rcpto.org.ua

Контактна особа: майстер виробничого навчання Лугова Інна Петрівна.

Читати також