Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Менше 90% дітей на Рівненщині охоплено вакцинацією для профілактики кору, краснухи та епідемічного паротиту

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Станом на кінець листопада 2019 року у Рівненській області вакциною КПК для профілактики кору, краснухи та епідемічного паротиту охоплено щепленням 80% дітей (в 12 міс.) та ревакциновано - 88,6% (в 6 років), повідомили в Рівненському центрі громадського здоров'я. 

Для надійного захисту населення від імунокерованих інфекційних захворювань необхідно, аби рівень охоплення вакцинацією становив 95%! Протягом минулого тижня на кір захворіло 3 жителів Рівненщини, з яких 2 отримали лише одну дозу вакцини КПК. Захистіть себе і своїх близьких – ВАКЦИНУЙТЕСЯ!

Читати також

23.03.2023 У Білорусі поблизу Рівненщини розгорнули новий ракетний полк

Як йдеться у повідомленні, відомо, що під час формування полку особлива увага приділялася створенню сучасної військової інфраструктури та навчально-матеріальної бази. Згодом, полк відвідав Міністр оборони генерал-лейтенант Віктор Хренін, який зауважив, що формування нового ракетного зенітного полку в Лунинці стало адекватною відповіддю на ситуацію навколо наших кордонів.  "Ситуація навколо нашої країни не стає спокійнішою. Йде активна мілітаризація Заходу, зростає військовий потенціал біля наших кордонів. Накачується зброєю Україна, керівництво України проявляє непередбачуваність у своїх діях. Ми змушені діяти адекватно на ті виклики і загрози, які виникають. Тому було ухвалено рішення на базі наявної військової частини в Лунинці створити новий зенітний ракетний полк",- пояснив Віктор Хренін. Варто зазначити, що новий полк дислокується за 50 км від державного кордону. "Сюди переміщені найкращі фахівці. Вони оснащені сучасним озброєнням. Тут створено хорошу навчально-матеріальну базу. Облаштовано казарми для особового складу строкової служби. Побудовано службовий будинок для сімей військовослужбовців. Для дітей виділено місця в школах і садочках, членам родин надано місця для працевлаштування",- зазначив Міністр оборони. Під час формування нового полку в пріоритеті було питання соціальної захищеності військовослужбовців та їхніх родин, наголосив він. "Президент неодноразово говорить, що основне завдання держави - забезпечити житлом бюджетників і військовослужбовців. Будівництво будинку для військовослужбовців на ділі доводить ці слова. Отримання житла буде стимулом виконувати завдання більш якісно, ефективно, професійно. Коли в людини немає хвилювання за свій тил, вона буде краще виконувати завдання. Це аксіома",- сказав Віктор Хренін і додав, що, коли полк заступить на бойове чергування посилиться бойовий потенціал Збройних Сил і підвищиться ефективність протиповітряної оборони.