Мешканець Рівненщини вперше взяв участь у перегонах на SUP-бордах і виборов першість

Дубенчанин Богдан Кучмей став першим учасником з Рівненській області, який прийняв участь в перегонах на SUP-бордах та виборов перші місця.

Про це повідомили на сторінці Типове Дубно.

Змагання Ternopil Open SUP Race 2020 проводяться уже вдруге, цьогоріч відбулися у першу неділю осені - 6 вересня в акваторії Тернопільського ставу, ще його називають аквамаринове серце Тернополя.

Близько сорока прихильників веслування зібрались, щоб позмагатися в цьому доволі новому в Україні виді спорту. У змаганнях могли взяти участь всі бажаючі незважаючи на рівень підготовки, але з надувними SUP-дошками.

Незважаючи на сильних спортсменів-конкурентів, які приїхали з усіх куточків України, Богдан переміг у всіх індивідуальних дистанціях, а саме:

• Дистанція TRIALMen SUP Inflatable - 5000м (34 поворота).
  • Дистанції SPRINT Men SUP Inflatable -300 м з (1поворот).

Окрім того він зумів на місці зібрати комаду з 4 осіб, які ніколи не тренувались разом, прийняти участь у перегонах у класі DRAGON SUP та вибороти 2 місце, серед 6 команд.