Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мешканка Донеччини знайшла прихисток у Рівному та вже опанувала нову професію

Мешканка Донеччини, а віднині - Рівненщини, за 3 місяці опанувала нову професію та стала кваліфікованою швачкою. Наразі жінка шиє верхній одяг. 

Про це повідомляють у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Катерина Пазушко, рятуючись від війни, разом із сім'єю переїхала з Донеччини до Рівного. Зареєструвалася у Рівненському міському центрі зайнятості як безробітна і обрала нове професійне навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ.

Навичок швейної справи мала зовсім небагато, проте, коли дізналася, що буде гарантована робота, - сміливо взялася за науку. Катерина – одна з найстаранніших слухачок, відповідальна та уважна. У професії швачки це особливо важливі якості, адже працювати потрібно в команді, де від ефективності твоєї праці залежатиме загальний успіх. Виробничу практику слухачка пройшла на підприємстві, отож, максимально адаптувалася до виробничого процесу, ознайомилася із умовами майбутньої роботи та колективом.

Сьогодні Катерина Пазушко демонструє відмінні знання і працездатність на підприємстві ТОВ «Гарне Груп», де виготовляють жіночий верхній одяг. 

 

Читати також