Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мешканка Рівненщини віддала військовим свою вантажівку

Вантажівку для військових передала прихожанка Свято-Троїцької церкви у селі Дермань, – про це повідомляє Рівненська єпархія. Привести автомобіль до належного стану допоміг настоятель парафії до якої належить Оксана Корецька, власниця вантажівки.

Жителька села Дермань Перший Здолбуніського району Оксана Корецька вирішила передати автомобіль для потреб українського війська, бо побачила, як одного разу військові на дорозі довго ремонтували автомобіль.

«В мене вдома стоїть ГАЗон в хорошому стані, доглянутий, тому і подумала, що може він згодиться нашим хлопцям, – розповідає пані Оксана. Порадилася з дітьми, вони моли бажання підтримали. Правда, не знала як це зробити і звернулася до нашого священника отця Юрія та попросила допомогти в передачі автомобіля».

Священник з прихожанами оглянули машину, що потрібно підремонтували та перегнали до Рівного.

«Автомобіль насправді був в хорошому стані, але потрібно було докупити акумулятор та ще деякі запчастини. Ми з прихожанами зібрали кошти та купили все необхідне для нормальної роботи вантажівки, а перед виїздом освятили», – зауважує протоієрей Юрій Линка, настоятель Свято-Троїцького храму села Дермань,

Автомобіль перефарбують та переобладнають під військовий.

Оксана Фадеївна залишила в автомобілі лист від своєї сім’ї для військового водія, котрий кермуватиме вантажівкою, зазначила, що завжди за нього молитиметься.

Читати також