Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мешканці Рівненщини дають зруйнованим будинкам на півдні нове життя

У рамках проєкту «Пліч-о-пліч» зруйновані будинки південного регіону отримують нове життя. І все це – завдяки людям із золотими руками Рівненщини, які у складі відновлювальних бригад на волонтерських засадах допомагають українцям півдня.

«До нас прилетіло двічі. Це були касетні снаряди. Перший раз впало перед хатою, а другий – поцілило в гараж, який впав на хату. Зруйнувало дах. Також зруйновані усі підсобні приміщення», – так розповідає свою історію пані Оксана із села Заградівка, що у Кочубеївській ТГ Херсонської області.

Жінка додала, що сьогодні ці будівлі змінюються на очах. Дякує за допомогу та якісну роботу.

Читати також

25.09.2023 Один - помер, а інший - отримав травми: на Рівненщині судили винуватця ДТП, у якій постраждали юнаки

Прокурори Рівненської обласної прокуратури в суді довели вину жителя Вараського району, якому інкримінували порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті одного потерпілого та спричинило тілесні ушкодження іншому (ч. 2 ст. 286 КК України). Вироком Володимирецького районного суду чоловіка засуджено до 4 років і 6 місяців ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки. Прокурором доведено, що 29 березня 2022 року в селі Воронки, Вараського району тоді ще 38-річний житель цього ж села, не маючи посвідчення водія, сів за кермо автомобіля «Jeep Grand Cherokee». При цьому чоловік, рухаючись другорядною дорогою, не зупинився на нерівнозначному нерегульованому перехресті, не надав переваги в русі та зіткнувся з мотоциклом «Viper». В результаті ДТП 19-річний водій двоколісного транспортного засобу помер за кілька днів у лікарні, а 17-річний пасажир мотоцикла отримав тілесні ушкодження. У суді обвинувачений свою вину визнав. Згідно з вироком суду, окрім позбавлення волі, чоловік також має сплатити потерпілим близько 1 млн грн моральної та матеріальної шкоди. Вирок ще не набрав законної сили, сторони можуть оскаржити його до апеляційного суду.