Мешканці Рівненщини можуть поповнити команду лікарняних клоунів

У Рівному продовжують розвивати ініціативу «Лікарняні клоуни "Червоні носи".

Як повідомили у пресслужбі Рівненської обласної ради, це благодійний проєкт, що успішно діє на Рівненщині вже 13 років. Він об’єднує людей різних професій та віку, які готові витрачати свій вільний час на допомогу іншим, зокрема, дітям і дорослим, що лікуються в медзакладах Рівного й області.

Так, червоні носи одягають архітектори, дизайнери, бухгалтери, працівники банків, викладачі закладів вищої освіти, учителі, фармацевти, державні службовці та медики. І все заради того, щоб на кілька годин стати джерелом позитиву для тих, хто через хворобу переживає непростий період у житті.

Днями «Лікарняні клоуни "Червоні носи"» підписали Меморандум про співпрацю з Рівненською обласною дитячою лікарнею.

"Це має стати новим етапом співпраці, адже пацієнти та працівники цієї лікарні дуже добре знають веселих та добрих дорослих, які бувають у них досить часто, щоб розважити та зарядити позитивом. Якщо не враховувати перший рік ковіду та повномасштабного вторгнення, то з пацієнтами різних відділень РОДЛ «Червоні носи» щороку зустрічалися понад 300 разів", - ідеться в повідомленні.

Важливо зауважити, що із 2015 року лікарняні клоуни працюють не лише з дітками та медиками, а й із військовослужбовцями, які перебувають на лікуванні чи реабілітації в Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни та в Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка.

Волонтерам допомагають благодійні фонди "Скарбниця Надії" та "Серце дітям України".

У той же час тут шукають охочих доєднатися до ініціативи. Тож уже 28 лютого–2 березня буде організоване навчання для тих, кому це також цікаво, і хто готовий поповнити команду лікарняних клоунів. Ще є час долучитися, а зробити це можна тут Лікарняні Клоуни "Червоні Носи" м. Рівне.

На запитання «Чому ви це робите?» Лікарняні клоуни «Червоні носи»» відповідають так:

«Це легке і водночас складне питання. Адже кожен з членів команди приходить знайти для себе щось таке, що може допомогти змінити світ тут і зараз. Тому, що ми просто можемо і ми робимо».

Читайте також