Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Мешканці Рівненщини стверджують, що у їхньому селі порушують екологічні закони

http://oblrada.rv.ua

11 березня під час засідання постійної комісії Рівненської обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи під головуванням Володимира Валявки, до депутатів звернулися представники товариства мисливців та рибалок «Мисливська криївка» та мешканці села Андрусіїв Гощанського району.

За їх словами підприємець, якому надано у оренду водойму - землі водного фонду загальною площею 13,43 гектари в межах Липківської сільської ради, а саме села Андрусіїв, порушує чинне законодавство. Місцеві мешканці скаржаться на те, що їм забороняють доступ до ставка, купання в ньому та рибальство. Окрім того орендар, ніби то, самовільно встановив капітальні споруди в межах природозахисної зони та огородження. У свою чергу адвокат орендаря зазначив, що зведені споруди є тимчасовими архітектурними формами, не мають фундаментів, а отже не потребують реєстрації та дозвільних документів.

«Жителі Андрусієва та представники «Мисливської криївки» просять депутатів скасувати договір оренди об’єкту водного фонду. Однак надавати, розривати чи продовжувати оренду цього об’єкту – компетенція обласної державної адміністрації. Проте ми не можемо лишитися осторонь проблеми жителів Гощанського району, тому проведемо виїзне засідання комісії на місці, спільно із представниками Департаменту екології та природних ресурсів й інших профільних служб. Також ми рекомендуємо обласній державній адміністрації не продовжувати договір оренди цьому підприємцю до результатів виїзного засідання», - зазначив голова постійної комісії Володимир Валявка.

Читати також