Рівне Медіа

Мешканці Вараської ТГ зможуть отримати посвідчення водія у ЦНАПі

Фото з фейсбуку

На Рівненщині, вже цьогоріч мешканці Вараської територіальної громади зможуть отримувати посвідчення водія та реєструвати транспортні засоби у ЦНАПі. 

Про це інформують у Рівненській обласній державній адміністрації.

Місцевий ЦНАП закуповує необхідне обладнання.

Це стало можливим завдяки субвенції з держбюджету. Кошти спрямовують на розвиток мережі ЦНАПів.

«Доступ до якісних послуг має отримати кожна громада. Власне, саме заради цього і відбувається трансформація мережі ЦНАПів. Водночас як саме використовуються кошти спрямованої на це держсубвенції, відстежують спеціально створені моніторингові групи. На сьогодні експерти вже побували у ЦНАПах Вараської та Дубенської громад. На черзі – Здолбунівська і Костопільська, - прокоментувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. - Моніторингові групи, зокрема, звертають увагу на процес закупівлі обладнання у ЦНАПи, а також на якість будівельних робіт, облаштування приміщень».

До слова, цьогоріч для Рівненської області з цією метою з державного бюджету виділили понад 14 мільйонів гривень. Гроші передбачені для 7 громад: Радивилівської, Здолбунівської, Острозької, Бокіймівської, Дубенської, Вараської, Костопільської.

Частина з них вже отримала транш. Залежно від потреб, гроші спрямовують на будівництво чи ремонт будівель ЦНАПів, облаштування та забезпечення обладнанням.

А щоб використання коштів відбувалося максимально прозоро, ситуацію відстежує спеціально створена моніторингова група.

Наразі в області працює 36 ЦНАПів органів місцевого самоврядування.

Мета Мінцифри – збільшити мережу до 1438 ЦНАПів до 2023 року.

Читати також