Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Минуло 3 дні з відкриття: у селищі на Рівненщині потрощили новорічну локацію

У Володимирці в неділю відбулося відкриття головної новорічної ялинки. Вже сьогодні у центрі селища було виявлено розірвану гірлянду та розтрощеного декоративного оленя.

Про це повідомили у Володимирецькій селищній раді.

"Засвітили ми ялинку в неділю, сьогодні середа. Гірлянда на олені уже розірвана, в оленя виламана підставка на одній нозі. Скоби, якими він кріпився до бруківки, вирвали. Минуло, будемо вважати, три дні. Скажемо відверто – багато хто думав, що не вистоїть і стільки. Три дні – вже непогано, ну як для першого разу. Правда, після такого руки опускаються щось робити. Але не тепер", - коментують на фейсбук-сторінці установи.

Понищені гірлянди полагодять, а оленя прикріплять, як було на початку. Наразі з`ясовують причетних до вандалізму.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.