Минулого місяця на Рівненщині народилися майже 650 малюків

У квітні на Рівненщині зареєстрували народження 648 немовлят.

Про це повідомив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

"Попри всі виклики воєнного часу в області продовжує лунати найцінніше — дитячий сміх. Кожне нове життя — це про віру в майбутнє, силу родин та незламність українців", - зазначив посадовець.

Найбільше новонароджених зареєстрували в Рівненському районі — 205 малюків.

"За кожною цифрою — щасливі батьки, перші обійми та нові історії, які починаються саме на Рівненщині.

Нехай усі діти зростають під мирним небом, у любові та безпеці", - додав Сергій Подолін.

Читайте також