Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Міська лікарня Рівного отримала іще один резервуар на кисень

«Центральна міська лікарня» РМР нещодавно отримала іще один кисневий резервуар. Він розрахований на 5 тонн скрапленого кисню. 

Вартість резервуару становить близько 2,5 млн., проте лікарня отримала його безкоштовно. Нині виготовляється проект установки нової ємності, повідомили у закладі.

Розміщена вона буде біля терапевтичного корпусу, що в свою чергу дозволить забезпечити безперебійну та стабільну подачу кисню для тієї кількість хворих з COVID-19, які при потребі будуть госпіталізовані у цій частині закладу.

Безумовно, наявність іще одного резервуару дозволить розвантажити загальну систему киснезабезпечення лікарні в період пікового навантаження під час нових ймовірних хвиль COVID-пандемії.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.