Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Місцева влада не задовольняє рівнян

У громадській приймальні «Рівне Разом» кількість рівнян, яким потрібна допомога щодня збільшується. Люди скаржаться на погану інфраструктуру міста, земельні та квартирні черги, високі тарифи, роботу комунальників та бездіяльність місцевої влади.

«Кількість відвідувачів у громадській приймальні збільшилась, минулого місяця нашу приймальню відвідали більше тисячі людей. Цього місяця відвідувачів ще більше. Звертаються люди різного віку з проблемами щодо поганих доріг, тротуарів, дитячих майданчиків, під’їздів, поганої роботи управлінських компаній. Буває, що люди потребують різних консультацій. Нещодавно зверталися бізнесмени-початківці, які хотіли порадитися щодо своєї справи», - каже консультант громадської приймальні Іванна Одейчук.

Фахову допомогу у приймальні людям надає юрист-адвокат, до якої приходять за нормативно-правовою консультацією і вона пояснює, як має вчинити людина в тій, чи іншій ситуації.

«Дуже велика кількість звернень від учасників АТО, тому що вони згідно з законом мають право на отримання земельної ділянки. Є досить великі черги і люди вже розчаровані в реалізації своїх законних прав. Люди обурені несправедливістю та таким відношенням влади. Окрім земельних питань, приходять також з квартирними питаннями або потребують роз’яснення виконання рішення суду», - каже юрист-адвокат громадської приймальні Ольга Луцик.

За юридичною допомогою до консультантів приймальні люди можуть прийти не записуючись. А на консультації Віктора Шакирзяна людей заздалегідь записують. У приймальні кажуть, що намагаються дібрати для людей зручний час, тому зробили попередній запис, аби не утворювалися великі черги.

«Я хочу щодо роботи своєї поспілкуватись. Мені потрібно особисто з Віктором Володимировичем поговорити. До нього бачу звертаються, мабуть, більше, ніж до Хомка, тому що реально він допомагає людям, вони йому довіряють. У нас таких не було, щоб допомагали кожному особисто і вирішували якісь глобальні питання», - розповіла рівнянка Оксана.

«Щоб на прийом до когось потрапити - це ціла проблема, мовляв, всі карантином прикриваються. А у громадську приймальню «Рівне Разом» я подзвонив і мене зразу записали на прийом, запитали, коли мені зручно буде. І от прийшов, поспілкувався з Віктором Шакирзяном. Я все зміг розповісти, навіть черга за мною утворилась, бо проблем у мене багато, довго можу розповідати. Наприклад, гараж у мене пробили, а там діти бігають щодня і ніхто нічого не робить», - каже рівнянин Іван.

Громадська приймальня «Рівне Разом» працює у будні дні з 10:00 до 16:00 без обідньої перерви.

 

Читати також