Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На 8,5% здорожчали овочі: яка ситуація із цінами на продукти на Рівненщині

На споживчому ринку області у листопаді ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,1%. Про це повідомили в обласному управлінні статистики. 

Найбільше подорожчали овочі (на 8,5%). На 3,8–0,5% зросли ціни на продукти переробки зернових, масло, сало, цукор, яйця, кондитерські вироби з цукру, маргарин та інші рослинні жири, яловичину, кисломолочну продукцію, молоко, хліб, безалкогольні напої, сметану, сири, кондитерські вироби з борошна, рис, макаронні вироби, олію соняшникову, рибу та продукти з риби, шоколад.

Водночас на 3,6–0,3% подешевшали фрукти, м’ясо птиці та свинина.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1%, що пов’язано з подорожчанням тютюнових виробів на 1,2%, алкогольних напоїв – на 0,9%.

Одяг і взуття подешевшали на 2,8%, зокрема, взуття – на 4,8%, одяг – на 1,4%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,5% відбулося за рахунок підвищення тарифів на гарячу воду, опалення на 10,7% та цін на утримання та ремонт житла – на 1,1%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,3%, що пов’язано із подорожчанням амбулаторних послуг на 0,6%, фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання – на 0,3%.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.