Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На березі Басового Кута у Рівному зведуть нову багатоповерхівку

На березі Басового Кута у Рівному зведуть нову багатоповерхівку з вбудованими торгово-офісними приміщеннями. 

Відповідна передпроектна пропозиція з'явилась на сайті міськради. 

Додамо, що сама земельна ділянка на вулиці Чорновола, площею 0.0054 га, призначена для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування. 

Перебуває у приватній власності. 

Замовником робіт є Андрій Юхимець.

Члени архітектурно-містобудівної ради рекомендували забезпечити дотримання протипожежних норм та передбачити протипротипожежні проїзди, а також змінити колористичне рішення будівлі та форму останнього її поверху. 

Читати також

24.09.2023 Вели разом сестер до шлюбу, а нині разом в ЗСУ: історія швагрів з Рівненщини, які стали на захист країни

До широкомасштабного вторгнення Юрій був будівельником, а Анатолій – комбайнером. - Пішли в ЗСУ, бо хочемо, щоб наші рідні жили у вільній Україні. Зараз такий час, що кожен має робити вибір: бути в ЗСУ чи допомагати ЗСУ. Ми свій вибір зробили. Мій рідний брат Сергій теж з нами у полку і наразі виконує обов’язки на Запорізькому напрямку, - розповідає батько трьох дітей, Анатолій Васильович. - Україна сьогодні в небезпеці. А ми, її діти, стали на захист держави. Так само як на захист власних дітей, дружин та батьків. Це наш обов’язок. Ми не хочемо, щоб москалі топтали нашу землю та кривдили Україну і українців. Нам є що захищати, - додає Юрій. Шваґри обоє із Гощанського району, що на Рівненщині. Як і всі - мріють про закінчення війни та повернення додому, де на них з нетерпінням чекають рідні та близькі.

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.