У Гощі благодійний ярмарок допоміг зібрати кошти на автомобілі для військових.
Про це повідомив селищний голова Микола Панчук.
- Єдність, підтримка та спільна мета — саме це об’єднало всіх під час благодійного ярмарку «Об’єднані заради Перемоги», що відбувся у Гощанському ліцеї.
Учні, батьки, педагоги, жителі громади та місцевий бізнес долучилися до доброї справи — підтримки наших захисників Сергія Чорноуса та Миколи Демського, які сьогодні боронять Україну, - йдеться в повідомленні.
На ярмарку були домашні смаколики, вироби ручної роботи, проводили лотерею та різні активності.
- Подія пройшла в атмосфері взаємопідтримки та вдячності.
Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати понад 160 тис. грн. Кошти будуть спрямовані на придбання автомобілів-пікапів для військових підрозділів.
Дякую всім, хто долучився — організаторам, педагогам, дітям, батькам, підприємцям і кожному, хто підтримав ініціативу.
Такі події ще раз доводять: коли ми разом — результат є, - зазначає в дописі.