Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На черзі - медики та поранені: Зеленський заявив, що Україна готує нову евакуацію з "Азовсталі"

Ілюстративне фото

У вечірньому відеозверненні Президент України Володимир Зеленський запевнив, що нині працюють над новим етапом евакуації з території маріупольського заводу "Азовсталь".

Мова про поранених та медиків, також йде робота над тим, щоб вивести з заводу військових.

"Готуємо зараз другий етап евакуаційної місії – поранених і медиків. Звичайно, якщо всі виконають домовленості. Звичайно, якщо не буде брехні. Безумовно, працюємо й над тим, щоб вивезти наших військових. Усіх героїв, які захищають Маріуполь. Це надзвичайно складно. Але важливо. Впевнений, усі розуміють головну причину цієї складності, а також де ця причина перебуває. Але ми не втрачаємо надії. Ми не зупиняємося. Щоденно шукаємо такий дипломатичний варіант, який може спрацювати", - сказав Зеленський.

Президент зазначив, що також готується й продовження роботи гуманітарних коридорів для всіх мешканців Маріуполя та навколишніх населених пунктів.

Він подякував командам Міжнародного комітету Червоного Хреста й Організації Об'єднаних Націй, які допомогли провести перший етап евакуаційної місії з «Азовсталі».

За його словами, вдалося врятувати понад 300 людей – жінок, дітей.

"Фактично ми вивели цивільних із «Азовсталі»", - сказав Зеленський.

Читати також

22.05.2022 Українські десантники "Іглою" збили російський штурмовик Су-25

- Сьогодні в одному з районів виконання завдань, підрозділом протиповітряної оборони 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ був успішно збитий російський штурмовик Су-25 “Грач”. Броньований літак окупантів був назавжди приземлений розрахунком ПЗРК “Ігла”. Даний факт в черговий раз підтверджує професіоналізм воїнів-зенітників Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, - йдеться у повідомленні. Зазначається, що на нижньому фотознімку зафіксовано, як палає російський штурмовик Су-25 “Грач”, тобто все, що від нього залишилося.

22.05.2022 На Запоріжжі окупанти погрожують підприємцям, які відмовляються торгувати за рублі

- У Василівці окупаційна адміністрація затвердила курс валют на рівні 10 гривень за 25 рублів. Також повідомляють, що у випадку відмови підприємців продавати товари за рублі - з ними проведуть «профілактичну бесіду», - йдеться у повідомленні. Такж у Мелітполі колаборант Євген Балицький розпорядився суб'єктам господарювання з 20 травня 2022 року для розрахунків використовувати як гривню, так і рублі, а безготівкові розрахунки проводити лише в рублях. Зрадник також затвердив курс валют: 2 рублі за 1 гривню.