Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Дубенщині рятувальники провели екскурсії для діток

Рятувальники Дубенського району провели екскурсії в пожежних підрозділах для школярів.

Про це повідомляють у ГУ ДСНС Рівненщини.

Діти з захопленням розглядали пожежну та спеціальну техніку, спорядження. Рятувальники розповіли дітям про роботу рятувальних підрозділів і про те як відбувається виїзд чергового караулу на дорожньотранспортну або надзвичайну подію.

Основна мета такого роду заходів це навчити дітей правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, розповісти школярам про причини виникнення пожеж. Адже особливо переконливо застереження та поради про безпеку звучать з вуст рятувальників, яким неодноразово доводиться зустрічатися з небезпекою, рятувати людей, гасити пожежі.

Пізнаючи робочі будні рятувальників та розуміючи, що значить бути справжнім героєм у дітей закріплюються знання та формуються навички щодо дотримання правил безпеки.

Читати також

28.05.2023 Де на Рівненщині виявили перевищення нітратів у криницях та водопроводах

Також до 15% проб води з централізованих мереж не відповідають вимогам стандарту за вмістом нітратів. Як зазначила заступниця гендиректора обласного центру контролю та профілактики хвороб Олена Гашовська, йдеться про результати досліджень 2022 року та цьогорічних. Не відповідали вимогам стандарту до 15% проб з централізованих мереж водопостачання, а близько 5% не відповідали за мікробіологічним показниками, зазначила Олена Гашовська. "Це показники епідеміологічної безпеки. Переважно невідповідності фіксувалися в Березному, Радивилові, Зарічному, Корці, Клесові, Рокитному", — зазначила вона. Олена Гашовська додала, що, перевіряючи воду з індивідуальних криниць, реєстрували до 30% невідповідності за вмістом нітратів: "З початком військової агресії до нас неодноразово були запити від наших людей щодо того, що можливо краще вживати воду з криниць. Але ми звертаємо увагу, що забруднення криниць нітратами — це досить небезпечне явище. У попередні роки ми мали випадкиводно-нітратної метгемоглобінемії у немовлят". Перед вживанням води з криниці, особливо маленькими дітьми, її потрібно обов'язково обстежити. Але краще використовувати воду фасовану або з централізованих джерел постачання, акцентувала спеціалістка.