Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Дубенщині волонтери плетуть маскувальні сітки та виготовляють енергетичні батончики

На Дубенщині до виготовлення маскувальних сіток долучаються освітяни та школярі.

Про це повідомляють у Дубенській РДА.

У Семидубському ліцеї і діти, і вчителі працюють задля перемоги - плетуть маскувальні сітки для бійців на передову. Чергову сіточку днями передали волонтерам, а разом з нею і вторсировину, яку продовжують збирати турботливі ліцеїсти.

Плетіння сіток об’єднало й працівників КЗ «ЦКДТМС» Смизької селищної ради, адже у всіх одна мета – зробити наших захисників непомітними для ворога. Також активно долучилися до цього й жителі села Студянка. Всього за декілька днів спільними зусиллями вдалось виготовити три сітки, які скоро поїдуть на фронт. А пластуни Смизької громади в молодіжному просторі ТУР виготовили 139 енергетичних батончиків, які додадуть сил військовослужбовцям.

З перших днів війни учні та освітяни Боремельського ліцею плетуть маскувальні сітки та кікімори. А завдяки їх співпраці із волонтерами з Європи було привезено кілька сотень готових окопних свічок та складові для їх виготовлення, хлібці довготривалого зберігання. Готові сітки, свічки та продукти передали волонтерам з Дубна, які щоденно відправляють допомогу захисникам.

Читати також