Рівне Медіа

На гарячу лінію Рівненської ОДА надійшло понад 8 000 дзвінків щодо Covid-19

Консультації, скарги, звернення, пропозиції та благодійність – на «гарячу лінію» Рівненської ОДА з протидії поширенню коронавірусу - 0 800 500 078 - надійшло вже 8086 дзвінків.

Так, нині найбільше дозвонювачі цікавляться новим карантинним поділом усіх районів області. Уточнюють, чи працюватимуть заклади харчування в конкретному населеному пункті, графік роботи міського громадського транспорту та наявність засобів індивідуального захисту в аптеках.

Також люди, які повернулися з-за кордону, уточнюють, де можна зробити ПЛР чи ІФА тест, вартість оплати за дослідження, підготовку до тесту та спосіб отримання результату.

«Відсьогодні Рівненщина живе за новою карантинною картою, з різними зонами і правилами. Відтак, наразі жителі різних районів телефонують, аби дізнатися які обмеження існують у тому чи іншому населеному пункті. Наші спеціалісти оперативно роз’яснюють та надають усю необхідну консультацію. А важлива інформація, що потребує перевірки, передається на опрацювання відповідним службам», - розповідає директор обласного контактного центру Рівненської ОДА Василь Курилас.

Нагадаємо, що окрім запитань, до контактного центру можна звернутися також із пропозиціями щодо надання благодійності.

А отримати розширену інформацію про тестування на коронавірус можна за номером +380670775924.

Читати також