Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Гощанщині попрощались з 35-річним капітаном, який поліг на Донеччині

Сьогодні на Рівненщині зі сльозами та на колінах зустріли загиблого капітана, мешканця села Горбаків Богдана Кухара, який загинув у боях на Донеччині. 

Про це повідомляє Гощанська селищна рада

- Він завжди був чудовою, доброю та щирою людиною, відповідальним працівником, надійним колегою… Всі його поважали і зараз наш колектив відчуває безмірну скорботу від втрати. Дуже важко прийняти те, що не дочекаємося його з боїв за рідну землю. З життя пішов справжній українець, справжній Герой…» -  розповідають про полеглого Героя працівники ТОВ СГП «ім. Воловікова».

Життя Богдана Дмитровича Кухаря обірвалося на 36-му році під час захисту Батьківщини від російських загарбників. Цю сумну звістку нещодавно сповістили рідним та землякам воїна. У нього залишились дружина та 4-річна донечка.

Богдан жив у селі Горбаків, з 2008 року працював на ТОВ СГП «ім. Воловікова». Остання його посада - заступник начальника служби механізації. За ці роки обіймав різні посади, успішно просуваючись кар’єрними сходами та розвиваючи підприємство. Був економістом, завідуючим ремонтної майстерні тракторного господарства, інженером з тракторної техніки тощо.

Захисника призвали боронити Україну 21 березня 2022-го. Відтоді він захищав рідну землю до останнього подиху.

Загинув Герой України 27 серпня в ході ведення бойових дій в районі населеного пункту Марїнка Донецької області.

Читати також