Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Харківщині попрощались із загиблим від російських боєприпасів сапером із Дубровиці та його побратимами

На Харківщині провели в останню путь трьох саперів, які загинули під час розмінування російських боєприпасів. Серед них - 30-річний майор служби цивільного захисту з Дубровиці Андрій Кошурко. 

Також серед загиблих - сапери Юрій Стаднік та Олег Герасимов. 

Нагадаємо, трагедія сталася 16 квітня під Харковом. Під час розмінування касетних боєприпасів загинуло троє рятувальників, ще четверо - дістали поранення.

 Провести піротехніків в останню путь зібралися рідні і друзі, колеги та односельці. 

- Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевний біль від втрати рідної людини. Ми поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи, - повідомляють на сторінці Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування.

 

Читати також

28.05.2022 У Дубні ремонтуватимуть залізничний переїзд: водіїв попереджають про незручності

"За повідомленням ВСП «Бродівська дистанція колії» в період з 08.00 години 30 травня до 19.00 години 04 червня проводитимуться ремонтні роботи на залізничному переїзді 101 км. м. Дубно, вул. Кременецька. Можливі тимчасові незручності у пропуску автотранспорту", - йдеться у повідомленні. Дистанцією колії пропонується об’їзд через переїзди 103 км м. Дубно вул. Залізнична та 104 км м. Дубно вул. Семидубська.