Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Харківщині ЗСУ ліквідували одного з найвідоміших найманців ЧВК Вагнера

Українські військові ліквідували одного із найвідоміших найманців ЧВК Вагнера з позивним "Ваха".

Повіддомляють у телеграмі Дениса Казанського.

Бурят на ім`я Володимир Анданов ще з 2014 року воював на Донбасі і брав участь у бойових діях біля Дебальцево.

"Ваха" відомий через відео з Горлівки, де він фактично спростував тезу російської пропаганди, що "нас там нєт". У ролику найманці перечислили міста, з яких вони приїхали, щоб вбивати українців.

Після бойових дій в Україні "Ваха" їздив до Сирії та Лівії і за свої злочини навіть отримав орден мужності.

Бурята вбили на Харківщині. Попередньо - він загинув від кулі снайпера під час розвідки.

 

Читати також

30.06.2022 Ракетні обстріли по лісах Житомирщини: збитки склали більше 35 мільйонів гривень

У результаті ракетного обстрілу здійсненого окупантами по лісам Житомирщини, постраждали такі піжприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства: ДП «Коростенське ЛМГ», ДП «Народицьке СЛГ», ДП «Овруцьке СЛГ», ДП «Радомишльське ЛМГ», ДП «Коростишівське ЛГ». Під час горіння лісових масивів (у 15 випадках лісових пожеж) відбулось забруднення атмосферного повітря неорганізованими викидами забруднюючих речовин на загальній площі лісових насаджень 21,55 га. Загальний розмір шкоди завданий атмосферному повітрю склав 35 мільйонів 796 тисяч гривень. Відповідні матеріали та розрахунки передані до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та правоохоронних органів з метою долучення до кримінальних справ та в подальшому стягнення збитків нанесених довкіллю з російської федерації.

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.