Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Херсонщині загинув морський піхотинець з Рівненщини

Сумна звістка знову прийшла у Здолбунів на Рівненщині. На Херсонщині від важких поранень загинув Валентин Коноводов. Про це повідомляє міський голова Здолбунова Владислав Сухляк. 

Хлопцю було 24 роки. 

- Морський піхотинець, військовий ССО, майстер спорту з важкої атлетики… Молоде життя обірвала клята ворожа міна… Молода дружина залишилась без чоловіка…- написав Владислав Сухляк. 

Читати також

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.