Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Київщині матір віддавала своїх дітей за гроші для сексуальних розваг знайомому

На Київщині судитимуть горе-матір, яка віддавала дітей для портографічних зйомок.

Про це повідомляють у поліції Київщини.

У ході слідства поліцейські встановили, що фігурантка погодилася на пропозицію знайомого передавати йому своїх дітей для сексуальних розваг та виготовлення порнографічних матеріалів за винагороду від 100 до 500 гривень.

Встановлено, що фігурантка систематично передавала малолітню дочку та сина співучаснику злочину для відвідування лазні, де вчинялися розпусні дії відносно її дітей за участі інших повнолітніх осіб. Більше того – жінка також брала участь у сексуальному насильстві над дітьми.

Під час проведення санкціонованих обшуків у місцях, де вчинялися злочини проти дітей, а також за адресами мешкання фігурантів вилучено неспростовні докази їх злочинної діяльності: мобільну та комп’ютерну техніку, носії інформації з фото- та відеоматеріалами порнографічного характеру, виготовленими за участю неповнолітніх, а також інші речові докази.

Після проведення ряду експертиз та необхідних слідчих дій на підставі зібраних доказів до суду скеровано обвинувальний акт стосовно матері про вчинення нею злочинів, передбачених ч. 3 ст. 149 (Передача людини з метою сексуальної експлуатації, вчинена батьками щодо малолітніх осіб з використанням уразливого стану) та ч. 2. ст. 156 (Розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України. Обвинувачуваній загрожує до п’ятнадцяти років ув’язнення.

Її співучаснику також оголошено про підозру у вчиненні зазначених злочинів. Розслідування кримінального провадження щодо нього триває.

Читати також