Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Київщині викрили шахраїв, які здавали переселенцям неіснуючі квартири

У Києві, а також у Полтавській та Кіровоградській областях діє група зловмисників, які, використовуючи торгівельні інтернет-платформи, "продавали" неіснуючі товари. 

Про це повідомляють в Офісі Генерального прокурора Уркаїни. 

Окрім неіснуючих товарів шахраї, з початком збройної агресії РФ, почали здавати неіснуюче житло для внутрішньо переміщених осіб. 

Слідчі змогли викрити одного з учасників схеми — жителя Київщини. Підозрюваний розміщував в інтернеті оголошення про оренду неіснуючого житла в західних областях країни.

Отримавши авансовий платіж від громадян, які через військові дії були вимушені залишити свої домівки, він переставав виходити з ними на зв’язок, а грошові кошти привласнював. Наразі встановлено 8 потерпілих від такої схеми.

За місцем проживання підозрюваного проведено обшук, вилучено грошові кошти, мобільні телефони, флеш-накопичувачі та банківську картку.

Наразі вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу. Встановлюються інші учасники шахрайської схеми.

 

Читати також

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.