Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Київщині знайшли ще одне захоронення трьох мирних жителів, серед вбитих - іноземець

У Бучанському районі на Київщині, знайшли тіла трьох убитих цивільних, серед них - громадянин Чехії. 

Про це повідомляє начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов. 

За його словами,захоронення знайшли обабіч окружної дороги неподалік Макарова, де в період бойових дій розміщувались позиції росіян. Поряд із захороненням виявили розтяжку із гранатою «Ф-1», яку залишили окупанти.

Зазначається, що дві особи були вбиті в голову, одна особа - у живіт. На місці захоронення знайшли документи одного з загиблих - це громадянин Чехії.

- Є його відповідні дані. Інші дві людини не встановлені на даний час, але вони були в цивільному одязі. Ми будемо шукати при яких обставинах вони зникли на території України» - повідомив Андрій Нєбитов

Встановлено, що громадянин Чехії ще до війни працював в Україні далекобійником, а з початком бойових дій приїхав до нашої держави допомагати в якості волонтера. 3 березня іноземець перестав виходити на зв'язок. На батьківщині у 49-річного іноземця залишались дружина та брат.

Також неподалік села Раківка поліцейські знайшли тіло ще одного розстріляного місцевого жителя. Жертвою окупантів став колишній оперативний працівник органів внутрішніх справ, який перебував на пенсії. В період окупації чоловік вийшов за дровами і не повернувся. Як виявилось, солдати російської федерації роздягнули чоловіка і розстріляли. Загиблого поховали на полі поряд із бойовими позиціями агресорів.

Читати також