Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На лінії зіткнення два підрозділи окупантів перестрілювалися між собою — ГУР

Українська розвідка перехопила розмову російського окупанта, де той розповів про життя російської армії у зоні бойових дій.

Зокрема, у перехопленій розмові загарбник розповідає, як командир "мотивує" підлеглих залишатися на позиціях кулеметом:

"Кулемет є, вийду на дорогу і почну поливати, якщо тікати будете". 

Також окупант описав свої "пригоди" на лінії зіткнення.

"Коли ці п… (нехороші люди) стріляють, воно над головою летить і падає в 200 метрах, ти такий "ну, це х… (прикро)". Потім вилазиш, стріляють свої. І теж кладуть від тебе 200 метрів. Ти їм по рації: "и що, йо… (не сповна розуму). А вони кажуть: там неможливо, ми не можемо так близько стріляти".

Потім розповів про ситуацію, коли два рашистські підрозділи влаштували перестрілку один з одним:

"Два різних батальйони заходили. Одні з одного боку лісу, інші з іншої. Ввечері. Зв’язку не було. Пох… (повбивали) один одного, дов… (недоумки). Просто російська армія мене дивує. Сидимо, пацани зараз "по госпіталю" поїдуть, у кого які болячки. А у мене, х… (не знаю), які болячки шукати. Треба поїхати кардіограму зробити. У мене з серцем х… (погано) постійно. Може кардіограма щось покаже".

Далі окупант розповідає, що армія рф постійно відправлє на війну непідготовлених новачків:

"Тут таких знаєш скільки? Тільки контракт підписали, два місяці пройшло, їх сюди відправили. І вони сидять з відкритими очима. Перед нами село стоїть, вони його цілий день є… (обстрілюють). Там троє людей живе, село з лиця землі стирають. Нашому командиру прийшли папери, щоб нас виводити ще у березні. Йому взагалі поє… (байдуже). Тому що якщо нас прибрати, треба когось сюди поставити. Тому що тут все одразу знесуть. Нікого ставити. Батальйон у нас потроху розсипається. Хто хоче зй… (тікає)". 

Читати також