Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Луганщині від отриманих травм помер захисник з Острожчини

На сході країни поліг військовослжбовець з Рівненської області.

Про це повідомляють у Острозькій міській раді.

Відомо, що Юрій Дячук з Верхова загинув 17 березня під час бою від поранень не сумісних з життям в районі населеного пункту Червонопопівка, Луганської області. Йому було 36 років.

"Приносимо щирі співчуття рідним, друзям та знайомим загиблого Героя. Він назавжди залишиться в нашій пам'яті справжнім патріотом та захисником. Це важка втрата для кожного із нас…Глибоко сумуємо разом з родиною",  -йдеться у поідомленні.

 Про зустріч Героя та похорон буде повідомлно додатково.

Читати також

29.03.2023 НАЗК склало на Третяка протокол про корупцію

Зокрема під час передвиборчої кампанії Марія Корнійчук внесла вибочого фонду Олександра Третяка 45 тисяч гривень. Уже після своєї перемоги Олександр Третяк призначив Марі Корнійчук своєю радницею. Та відразу ж після цього встановив їй надбавку у 50 % від посадового окладу. Таке ж розпорядження видавалось мером Рівного і 5 січня. У квітні 2021 року Марію Корнійчук за пропозицію Олександра Третяка призначили керуючою справами міськвиконкому. На сайті міськради оприлюднені кілька розпоряджень про призначення Марії Корнійчук надбавок та виплати матеріальної допомоги. ЗАа це НАЗК склало протоколи про корупційні» адмінправопорушення – за частинами 1 та 2 статті 172-7 КУпАП. У першій частині йдеться про неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів. Покарання за це - штраф від 1 700 до 3 400 гривень. Друга частина – це вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів. Передбачене покарання – штраф від 3 400 до 6 800 гривень. Протоколи уже надіслали до Рівненського міського суду. Їх розглядатиме суддя Святослав Рогозін. Початок розгляду справи - 30 березня, о 10-ій годині.