Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Львівщині діти зібрали гроші за два бронежилети для ЗСУ

У Львівській області група дітей власними зусиллями зібрали кошти для покупки двох бронежилетів для українських військових.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Зазначається, що благодійний фонд «Твори добро» підтримав ініціативу юних волонтерів, які утворили «Блокпост юного патріота заради мрії».

Діти звертались до водіїв з проханням підтримати військовослужбовців та долучитись до збору коштів на бронежилет.

За три дні роботи «дитячого блокпоста» діти зібрали кошти на два бронежилети для воїнів Стрийщини, які боронять Україну на фронті.

Читати також

18.08.2022 Окупанти хочуть виставити вибухи в Криму як теракти, щоб РФ не визнали спонсором тероризму

Він пов'язав їх з українською владою, заявивши, що вона координувала операції цієї організації на півострові. Жодних доказів цього Аксьонов не надав. Аналітики наголошують, що російські чиновники, найімовірніше, пов'язуватимуть усі атаки на окупованих територіях з операціями організацій, пов'язаних з ісламістським екстремізмом. Таким чином росіяни спробують відвернути міжнародну спільноту від українського партизанського руху та заперечити заклики України офіційно визнати росію державою-спонсором тероризму. "Напади на законні російські військові цілі підпадають під сферу законного застосування сили та не є актами тероризму, а також немає жодних доказів того, що ці атаки здійснили ісламістські екстремісти", – заявили в Інституті вивчення війни.