Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Львівщині судили військового, який вбив батька і поглумився над його тілом

У Львівській області син вбив батька та поглумився над його тілом.

Про це повідомляє видання zaxid.net

Відомо, що інцидент стався минулого року у січні. Засуджений - військовий, який брав участь у бойових діях. Як йдеться у вироку суду, молодик разом з своїм 67-річним батьком спочатку випивали, а потім між ними виник конфлікт. 

Засуджений почав з особливою жорстокістю бити чоловіка руками та ногами. Син зламав батькові чи не всі ребра і завдав тяжких травм, від яких чоловік помер.

«Після цього, продовжуючи діяти з особливою жорстокістю, віднайшов в приміщенні будинку кухонний ніж, за допомогою якого частково відрізав статеві органи, вчинивши таким чином глумління над трупом свого батька», – йдеться у матеріалах справи.

На судовому засіданні чоловік визнав вину і розповів, що того дня стягнув батька з ліжка на підлогу і почав його бити. Чи був його батько мертвим, коли він відрізав йому статеві органи, не знає. Пояснити мотив вбивства він також не зміг, припустив, що причина – алкоголь, зізнався, що раніше лікувався від алкоголізму.

Синулого року суд визнав винним в умисному вбивстві вчиненому з особливою жорстокістю і призначив чоловіку 10 років і 6 місяців позбавлення волі. Однак, він не погодився з вироком.

На засіданні сестра засудженого і донька жертви заявила, що їхній батько був жорстокою людиною, кривдив маму і просила брата суворо не карати.

Попри те, колегія Львівського апеляційного суду, під головуванням судді, підтвердила вирок і залишила його без змін. Тож за вбивство батька з особливою жорстокістю, Назар Черніховський проведе у в'язниці 10,5 років.

Читати також