Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Львівщині затримали чоловіків, які хотіли перелізти паркан та потрапити закордон

Впродовж попередньої доби військовослужбовці Львівського загону припинили три спроби незаконного порушення держрубежу поза пунктами пропуску. 

Прикордонники відділу «Шегині» отримали інформацію від місцевого жителя про рух невідомої особи в напрямку державного кордону. Для перевірки від підрозділу висунулись додаткові наряди. Згодом Група реагування затримала громадянина Туреччини, який мав намір незаконно перетнути кордон. В ході бесіди іноземець зізнався, що хотів потрапити в країни ЄС з метою пошуку  кращих умов життя. 

Ще двох порушників, за кількасот метрів до кордону, затримали прикордонники відділів «Краківець» та «Рава Руська».  

23-річний наш співвітчизник, отримавши відмову в перетині кордону в пункті пропуску, вирішив вдатись до правопорушення. Дочекавшись темряви він попрямував до держрубежу. За інформацією дільничного інспектора відділу «Краківець», на околиці одного із н.п. Яворівського району, жителя Дніпровщини було затримано. 

В іншому випадку наряд відділу «Рава-Руська» затримав винахідливого 29-річного мешканця Нікополя. У «мандрівку» чоловік прихопив із собою предмети, які мали б допомогти йому подолати загороджувальний паркан та приховати сліди. Проте скористатись ними він так і не встиг, за інформацією місцевого жителя подорож українця завершилась. 

Усіх затриманих доставлено до прикордонних підрозділів для перевірки та притягнення до відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Подальшу долю затриманих буде вирішувати суд.

Читати також