Рівне Медіа

На маршрутах Рівного їздитимуть два новенькі тролейбуси (ФОТО)

Невдовзі на маршрутах Рівного їздитимуть два новенькі сучасні тролейбуси марки "Дніпро". Вони вже знаходяться на території КП «Рівнеелектроавтотранс», де вже їм провели технічне обслуговування. Вони виїдуть на маршрути одразу після того, як пройдуть 50-кілометрову обкатку.

Придбані тролейбуси відповідають усім сучасним вимогам. Вони мають низький рівень підлоги, відкидний пандус для заїзду людей з обмеженими можливостями (використання якого контролюватиме кондуктор) і місце для людей з візками. Водій має кондиціонер і можливість оповіщати пасажирів. Крім того, з усіх боків тролейбус оснащений інформаційним табло.

Ці два нові тролейбуси обійшлися місту у майже 10 млн грн. 

- Ми оголосили тендер, і найкращу пропозицію запропонувала фірма «Літан» із Дніпра. Ця фірма в Україні перемагає майже в 90 %.  Сподіваюсь, ці два тролейбуси зроблять приємне рівнянам, - каже міський голова Рівного Володимир Хомко.

Також мер Рівного пообіцяв, що місто щороку купуватиме новий тролейбус навіть, якщо буде скрутно:

- Тролейбус - це транспорт № 1 у Рівному, а тому він постійно повинен оновлюватися. Всі тролейбуси, які ми купили, працюють, як годинник.

Додамо, що нині у парку КП «Рівнеелектроавтотранс» вже є 17 нових тролейбусів, а загалом кількість електротранспорту, включаючи тягач «Технічної допомоги», становить 87 одиниць.

До слова, за повідомленням Корпорації підприємств міського електротранспорту України «Укрелектротранс», згідно з результатами розгляду показників роботи колективів підприємств, «Рівнеелектроавтотранс» знову посіло перше місце у рейтингу.

Читати також