Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Поліссі чоловік назбирав 10 кг чорниць у зоні ЧАЕС

Учора на Житомирщині виявили чоловіка, яки збирав чорниці в радіаційно-забрудненій території. Він незаконно проник на територію зони відчуження для збору дарів лісу. Назбиране планував продати. 

За даними прикордонників, радіаційний фон території в межах якої було виявлено ягідника більш, ніж в чотири рази перевищував допустиму норму. Індивідуальні дозиметри охоронців кордону доходили до позначки 1,36 мікрозіверта на годину при нормі 0,30.

Зібраних 10 кілограмів чорниці вилучили. 

На правопорушника складено протокол за ст. 46-1 КУпАП «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення». Поряд з цим, прикордонники направили повідомлення до компетентних органів про виявлення ознак кримінального порушення за ст.267-1 ККУ «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки». 

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.