Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На ринках Рівненщини відсьогодні штрафуватимуть порушників карантину

Сьогодні, 27 жовтня, у Рівненській облдержадміністрації відбулась нарада з питання карантину у "червоній" зоні та динаміки поширення covid-19.

За словами начальниці управління медичної допомоги департаменту охорони здоров’я ОДА Олени Гандзюк, наразі у області найвищі показники заповненості "ковідних" лікарень за період пандемії (75%).

«У Рівному ситуація критична. Близькі до повної заповненості лікарні у Рокитному та Дубровиці. Госпіталізують лише важких хворих. Звернулися до МОЗ про дозвіл залучити нові лікарні», - зазначила Олена Гандзюк.

Відучора ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області розпочало перевірки ринків на дотримання карантинного законодавства, проводилася попереджувальна робота із продавцями та власниками торгових точок.

«Сьогодні вже будемо штрафувати. Якщо фіксуватимуться порушення надалі, такі ринки закриватимуть на термін до двох тижнів. Інакше епідемічну ситуацію не врятувати», - прокоментував керівник ГУ Держпродспоживслужби у Рівненській області Володимир Лазарчук.

Він також додав, що місцева влада повинна жорсткіше контролювати стихійну торгівлю для її недопущення в умовах «червоної» зони. Адже на кожному ринку вистачає вільних місць для торгівлі. Це ж саме стосується проведення сільськогосподарських ярмарків, які не варто проводити в умовах червоної зони.

Читати також