Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині 76 педагогів змагатимуться у конкурсі "Учитель року-2022"

На Рівненщині у цьогорічному конкурсі "Учитель року" змагатимуться 76 педагогів. Це вчителі біології, інформатики, мистецтва та основ правознавства. До слова, минулого року найбільш популярною була номінація "Інформатика", на яку подалось 33 учасника. 

Обласний етап конкурсу відбудеться на початку лютого. Тоді і визначать чотирьох лідерів, які представлять область на всеукраїнському рівні, повідомляє Рівненська ОДА. 

На вчителів чекають такі випробування: "практична робота", "творча робота", "урок", "фрагмент дистанційного урок". 

Крім того учасників заохотять ще й матеріально. Орієнтовно виплата складатиме 15 тисяч гривень. А освітяни, які посядуть призові місця, матимуть премію у розмірі 65 тисяч гривень. 

Зі списком учасників можна ознайомитись за тут

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.