Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині 8-річний хлопчик впав з третього поверху

фото ілюстративне

На Рівненщині 8-річний Андрій впав із третього поверху, повідомляє Свідок. У той час хлопчик грався у недобудові. Коли сталося лихо, інші діти почали кликати дорослих на допомогу, ті, в свою чергу, викликали швидку.

Наразі хлопчик знаходиться у дитячій обласній лікарні. Андрій має численні переломи, проте нині при тямі. Детальніше - на відео.

Читати також

06.06.2023 На Поліссі провели в останню дорогу молодшого сержанта, який загинув на Луганщині

Як зазначається, люди по всіх селах зустрічали військового живим коридором, стоячи навколішки. У рідному селі, Боровому, зібрався весь люд, щоб гідно провести свого земляка до місця останнього спочинку. Загинув молодший сержант 30 травня на Луганщині. Поховали захисника на місцевому кладовищі. З початку повномасштабного вторгнення Герой отримав чотири відзнаки: «За військову службу Україні», «За мужність ІІІ ступеня» та «За оборону України» та «Захиснику Вітчизни». Останню нагороду воїн отримав особисто від Президента України Володимира Зеленського за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.